Puppy And Junior Для Цуценят З М’Ясом Курчат 2 кг
search
  • Puppy And Junior Для Цуценят З М’Ясом Курчат 2 кг
  • Puppy And Junior Для Цуценят З М’Ясом Курчат 2 кг
  • Puppy And Junior Для Цуценят З М’Ясом Курчат 2 кг

Puppy And Junior Для Цуценят З М’Ясом Курчат 2 кг

Біологічно Відповідний Корм Для Цуценят (Вага Дорослої Собаки Від 9 До 25 Кг) Наповнений М’Ясом Вирощених На «Вільному Вигулі» Курчат, Цільними Яйцями З Місцевих Ферм, Камбалою, Виловленою Біля Острову Північний Ванкувер

Штрих-код: 064992500207
Артикул: a50020
Кількість

Опис

PUPPY & JUNIOR

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ (ВАГА ДОРОСЛОЇ СОБАКИ ВІД 9 ДО 25 КГ)

За своєю природою всі цуценята факультативні хижаки. Це означає, що вони потребують раціони, що включають в себе різноманітні види м’яса з меншою кількістю фруктів та овочів.

Саме тому ACANA Puppy & Junior наповнена м’ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленою в біля острову Північний Ванкувер. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на фабрику свіжими щодня для максимального збереження смаку та харчової цінності.

Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки, АКАНА містить м’ясні протеїни, що необхідні для швидкого розвитку та відмінної фізичної кондиції Вашого цуценяти.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

НАЙКРАЩІ ТА НАЙСВІЖІШІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИACANA Puppy & Junior містить неперевершене різноманіття свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для споживання в їжу людям та доставляються на кухні свіжими щодня!Свіже м’ясо курчати без кісток (16 %), висушене м’ясо курчати (13 %), висушене м’ясо індички (13 %), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки)(6 %)

Детальніше про товар

Артикул a50020

Характеристики

Характеристики

Тип Товару
Сухий Корм
Клас
Біологічно відповідний
Вік
Цуценята
Країна-виробник товару
Канада
Призначення
Основне годування
Серія
Повсякденний
Порода
Усі породи
Кількість в упаковці
1

Спеціальні артикули

Спеціальні артикули

код EAN13
064992500207